Strona główna › Nowe mieszkania w Warszawie › Śródmieście

Nowe mieszkania w centrum Warszawy: Śródmieście

Aktualizacja:

Cztery inwestycje i 246 mieszkań w całym Śródmieściu. Sprawdzam osiedla, opinie mieszkańców, ceny i to, komu warto dopłacić za centralny adres.

246 mieszkań4 inwestycjeceny na 30.08.2026

Autor: Dmitrij Derewiago, Pośrednik nieruchomości, Skylight Brokers · o projekcie

W skrócie

Śródmieście ma najmniejszy i najdroższy rynek nowych mieszkań w Warszawie. Pod koniec sierpnia sprzedawano zaledwie 246 lokali w czterech inwestycjach. W ogólnym zestawieniu dzielnic średnia cena metra wynosiła około 35,1 tys. zł, niemal 8 tys. zł więcej niż na Woli. Żaden lokal nie kosztował mniej niż 800 tys. zł, najtańszy około 876 tys. zł, a 210 z 246 przekraczało milion.

Dla kogo: dla osób chcących żyć bez samochodu, chodzić pieszo do pracy, kupić niewielkie mieszkanie na lata lub pod wynajem i zapłacić za centralny adres. Kiedy porównać sąsiadów: jeśli szukasz trzech pokoi dla rodziny, które kosztują tu średnio około 2,4 mln zł, albo masz budżet do miliona. Sprawdź Wolę i Żoliborz. Zaletą centrum jest krótki termin: niemal wszystkie lokale miały być oddane w ciągu roku.

Średnia cena m² nowych mieszkań według dzielnic

Ceny ofertowe na 30 sierpnia 2026 roku, obliczone tak samo dla sześciu dzielnic. Pomagają je porównać, lecz nie określają ceny konkretnego lokalu.

Mokotów
19 669 zł
Wilanów
22 084 zł
Ursynów
18 573 zł
Wola
27 291 zł
Żoliborz
21 534 zł
Śródmieście •
35 106 zł

Centrum na mapie Warszawy

Śródmieście to nie tylko Stare Miasto i wieżowce wokół Pałacu Kultury, ale też Muranów, Powiśle, Mirów i spokojne ulice przy Alejach Ujazdowskich.

Jakie jest centrum: Muranów, Stare Miasto, Powiśle i wieżowce

W Śródmieściu oficjalnie zameldowanych jest około 96 tys. osób, a według miejskich planistów z uwzględnieniem najemców bez meldunku mieszka tu około 110 tys. Liczba mieszkańców od lat spada: lokale stają się biurami i mieszkaniami na doby. Nowe budynki powstają rzadko, na nielicznych wolnych działkach lub w przebudowanych obiektach. Każda inwestycja jest więc zauważalna, a ich lokalizacje mocno się różnią.

Pałac Kultury i Nauki, Śródmieście
Pałac Kultury i Nauki, Śródmieście. Fot.: Aw58, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Muranów: powojenne centrum mieszkalne

Północny zachód dzielnicy odbudowano po wojnie na ruinach getta. Są tu zielone podwórka, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, spokojne ulice i metro Ratusz Arsenał. Na Muranowie leżą dwie z czterech inwestycji: MURANO przy Anielewicza i Apartamenty Jana Pawła 34 przy alei Jana Pawła II. To mieszkalna część centrum, gdzie nowy dom nie stoi wśród samych biurowców.

Nowe i Stare Miasto: życie obok turystów

To najbardziej pocztówkowa część Warszawy, z Zamkiem Królewskim, Starym Miastem, parkiem Traugutta i Fortem Legionów. W pobliżu powstaje Konwiktorska Residence. Adres jest piękny, ale okolicę odwiedzają turyści i wycieczki; w weekend trudno oczekiwać ciszy.

Śródmieście Północne i Mirów: wieżowce i biznes

Przy Pałacu Kultury, placu Grzybowskim i Rondzie ONZ, obok granicy z Wolą, są biurowce, obie linie metra i Apartamenty Grzybowska 11 od Dom Development. Tu najłatwiej żyć bez samochodu, choć w dzień bywa głośno, a część ulic pustoszeje po pracy.

Powiśle, Ujazdów i Śródmieście Południowe: dziś bez nowych ofert

Powiśle nad Wisłą, drogie okolice Alej Ujazdowskich i Łazienek oraz ulice Hoża, Wilcza i Mokotowska to adresy często kojarzone z życiem w centrum. Nowych lokali nie było tam w sprzedaży. Jeśli zależy Ci na takim otoczeniu, poszukaj również na rynku wtórnym.

Metro i życie bez samochodu

Śródmieście to jedyna dzielnica, w której krzyżują się M1 i M2, na stacji Świętokrzyska. W obrębie dzielnicy działają także Ratusz Arsenał, Centrum, Politechnika, Rondo ONZ, Nowy Świat-Uniwersytet i Centrum Nauki Kopernik. Schemat znajdziesz na oficjalnej mapie metra. Do tego dochodzą tramwaje przy niemal wszystkich większych ulicach, cztery stacje kolejowe, w tym Dworzec Centralny, i około 40 km tras rowerowych.

W centrum można żyć bez samochodu i wiele osób tak robi. Uwzględnij to w budżecie: miejsce w garażu jest drogie, a na ulicach działa strefa płatnego parkowania. Jeśli potrzebujesz samochodu codziennie, dodaj od razu koszt miejsca. Jeśli nie, oszczędzasz na garażu i samym samochodzie, co częściowo równoważy wyższą cenę metra.

Co mówią mieszkańcy

Przejrzałem lokalną prasę, portale i opinie mieszkańców centrum. Chwalą wygodę, lecz skarżą się na hałas i turystów wynajmujących mieszkania na doby.

Co chwalą

Największym atutem jest możliwość dotarcia pieszo do pracy, teatrów, muzeów, restauracji, lekarzy i sklepów. Są dwie linie metra, tramwaje, dworce i pociąg na lotnisko. Dzielnica ma jedne z najlepszych liceów w Warszawie i według portalu dzielnicowego około trzydziestu przedszkoli. Klimat tworzą ogród Saski, park Ujazdowski, bulwary Wiślane i stare ulice.

Na co narzekają

Najczęściej padają skargi na najem krótkoterminowy. W październiku 2025 roku władze dzielnicy szacowały, że kilka tysięcy mieszkań może być wynajmowanych czasowo, co wiązano ze spadkiem liczby stałych mieszkańców. W kwietniu 2026 roku warszawska prasa opisywała hałas i zniszczenia w kamienicach przy Chmielnej i Wilczej: nocne walizki, trzaskanie drzwiami, śmieci. Według tych doniesień przy jednej klatce na Chmielnej 13 z 70 lokali było wynajmowanych turystom. Dochodzi całodobowy hałas miasta oraz wysokie ceny mieszkań i parkowania. Śródmieście ma w otwartych danych największą liczbę rejestrowanych przestępstw, na co wpływa także ogromna liczba osób przyjeżdżających tu w dzień.

Mój wniosek z opinii. Zakup w centrum to wybór codziennego życia pieszo i bez samochodu. Jeśli z tego korzystasz, trudno znaleźć podobną wygodę. W przeciwnym razie płacisz za zaletę, której nie potrzebujesz, i zyskujesz sąsiedztwo turystów. W nowym budynku warto sprawdzić zasady wspólnoty dotyczące najmu krótkoterminowego.

Dla kogo nowe mieszkanie w centrum

Jeśli pracujesz w Śródmieściu lub przy Rondzie ONZ, możesz chodzić do biura pieszo i być może zrezygnować z samochodu. Oszczędność czasu i pieniędzy częściowo równoważy cenę mieszkania. Sprawdź Grzybowską i Muranów.

W Śródmieściu bliskość Ronda ONZ pozwala niekiedy chodzić do pracy pieszo. Mogę porównać konkretne lokale i pokazać koszt tej wygody w całej cenie.

Jeśli szukasz ciszy i zieleni, centrum może Ci nie odpowiadać. Najbliżej spokojnego otoczenia jest Muranów z zielonymi podwórkami, ale warto też porównać z Żoliborzem, gdzie jest cicho, metro i około dziesięciu minut do centrum.

Jeśli masz budżet do miliona złotych, w centrum dostępnych było tylko 36 z 246 lokali, przeważnie kawalerek. Dwa pokoje zaczynały się od około 1,1 mln zł. Sprawdź również Wolę, gdzie przy metrze za tę kwotę łatwiej znaleźć wygodne dwa pokoje.

Jeśli masz dzieci, dobre szkoły mogą być atutem, ale rodzinny lokal kosztuje bardzo dużo: najtańsze trzy pokoje około 1,53 mln zł, średnie 2,43 mln zł. W całym Śródmieściu oferowano tylko 48 mieszkań trzypokojowych.

Jeśli szybko potrzebujesz kluczy, centrum wypada zaskakująco dobrze: 39 lokali było gotowych, kolejne 97 miało zostać oddanych w ciągu pół roku. W żadnej z czterech inwestycji nie trzeba było czekać ponad rok.

Jeśli kupujesz pod wynajem, centrum przyciąga specjalistów i studentów. Przy wysokiej cenie zakupu rentowność może być niższa niż w tańszych dzielnicach. Najem krótkoterminowy w konkretnym domu może być ograniczony przez zasady wspólnoty lub przyszłe przepisy. Więcej w poradniku o nowych mieszkaniach pod wynajem.

Chcesz, żebym porównał mieszkania w centrum?

Podaj budżet, liczbę pokoi i termin odbioru. Przy czterech inwestycjach w Śródmieściu porównam dostępne lokale i pokażę 2-3 opcje na Woli lub Żoliborzu w podobnej cenie, aby ocenić koszt centralnego adresu. W większości inwestycji pomoc dla kupującego jest bezpłatna; o innych warunkach uprzedzę.

Pierwszy przycisk jest dla osób, które wciąż szukają. Drugi pomoże sprawdzić wybrane już mieszkanie.

Ile kosztuje mieszkanie w centrum i co można kupić

W ogólnym porównaniu dzielnic średnia cena metra w centrum wynosiła około 35,1 tys. zł. Szczegółowy raport dla Śródmieścia podaje około 39,8 tys. zł. To dane z jednego portalu i dnia, ale liczone odmiennie. Przy tylko czterech inwestycjach kilka bardzo drogich lokali mocno zmienia średnią. Do porównywania dzielnic używaj pierwszej liczby, a do planowania własnego budżetu cen według liczby pokoi.

PokoiMieszkańŚrednia powierzchniaŚrednia cena, zł/m²Najniższa cenaŚrednia cena
111135 m²34 381875 826 zł1 192 062 zł
26341 m²34 7041 096 788 zł1 427 904 zł
34866 m²36 3691 532 411 zł2 429 263 zł
42290 m²36 5912 373 577 zł3 295 949 zł
5+2147 m²41 2754 466 581 zł6 143 765 zł

Publiczne oferty deweloperów w Śródmieściu, 30.08.2026 (RynekPierwotny). To ceny ofertowe, a nie transakcyjne.

Co to oznacza w praktyce. Przeciętna kawalerka w centrum miała około 35 m² i kosztowała 1,19 mln zł, średnie dwa pokoje około 41 m² i 1,43 mln zł. Dwa pokoje miały zatem średnio tylko o 6 m² więcej niż jeden. To kompaktowe lokale dla jednej lub dwóch osób albo pod wynajem. Metr zwykle kosztował 34-37 tys. zł; więcej tylko w niektórych dużych mieszkaniach.

Największy skok cen jest między dwoma a trzema pokojami. Przeciętne trzy pokoje o powierzchni około 66 m² kosztowały 2,43 mln zł, milion więcej niż średnie dwa pokoje. Cztery pokoje o powierzchni około 90 m² kosztowały średnio 3,3 mln zł. Dla porównania średnie trzy pokoje na Woli kosztowały około 1,69 mln zł, a na Mokotowie około 1,14 mln zł. Rodzinne mieszkanie w centrum to osobna kategoria cenowa.

Jakie mieszkania są w budowie

PokoiMieszkańUdziałŚrednia powierzchnia
111145.1%35 m²
26325.6%41 m²
34819.5%66 m²
4228.9%90 m²
5+20.8%147 m²

Struktura ofert w Śródmieściu według liczby pokoi, 30.08.2026.

Niemal połowa rynku, 111 z 246 lokali, to kawalerki. Kolejna jedna czwarta miała dwa pokoje. Mieszkań trzy- i czteropokojowych było łącznie 70, a z pięcioma lub większą liczbą pokoi tylko dwa. Oferta odpowiada zakupom dla jednej osoby, pary lub pod wynajem. Jeśli szukasz dużego lokalu w centrum, rozważ również rynek wtórny.

A co można kupić w konkretnym budżecie

Cena mieszkaniaMieszkań
400 001-600 000 zł0
600 001-800 000 zł0
800 001-1 000 000 zł36
powyżej 1 000 000 zł210

Oferty w Śródmieściu według całkowitej ceny mieszkania, 30.08.2026.

Poniżej 800 tys. zł nie było nowego mieszkania w centrum. W przedziale 800 tys.-1 mln zł było 36 lokali, niemal wyłącznie kawalerki. Pozostałe 210, ponad 85% rynku, kosztowało więcej niż milion. Przy limicie miliona Śródmieście oferowało mały lokal jednopokojowy, podczas gdy na Woli, Żoliborzu lub Mokotowie można w tej cenie szukać dwóch pokoi.

Przy przeciętnych dwóch pokojach za 1,43 mln zł wkład własny 20% wyniesie około 286 tys. zł, a kredyt około 1,14 mln zł. Przy oprocentowaniu około 6,3% przez 30 lat rata to blisko 7100 zł miesięcznie, a banki zwykle oczekują rodzinnego dochodu netto od około 15 tys. zł. Swoją zdolność oszacujesz w kalkulatorze zdolności kredytowej, a pełne koszty zakupu z parkingiem, wykończeniem i kredytem wyjaśniamy w artykule o kosztach zakupu.

Krakowskie Przedmieście, Śródmieście
Krakowskie Przedmieście, Śródmieście. Fot.: Igor123121, CC BY 4.0, Wikimedia Commons

Cztery inwestycje w sprzedaży

Cała oferta nowych mieszkań w centrum składała się z czterech inwestycji. Poniżej omawiam je osobno. Ceny początkowe pochodzą z końca sierpnia.

Apartamenty Jana Pawła 34

Deweloper
Polski Holding Nieruchomości
Adres
al. Jana Pawła II 34
Pokoje
1-4
Powierzchnia
28-81 m²
Odbiór
I kw. 2027
Cena w ofercie dewelopera
od 890 592 zł · od 28 000 zł/m²

MURANO

Deweloper
PROFBUD
Adres
ul. Anielewicza 15A
Pokoje
1-4
Powierzchnia
30-94 m²
Odbiór
IV kw. 2026
Cena w ofercie dewelopera
od 1 027 800 zł · od 29 500 zł/m²

Apartamenty Grzybowska 11

Deweloper
Dom Development
Adres
ul. Grzybowska 11
Pokoje
1-3
Powierzchnia
26-66 m²
Odbiór
II kw. 2027
Cena w ofercie dewelopera
od 875 826 zł · od 31 700 zł/m²

Konwiktorska Residence

Deweloper
Mostostal
Adres
ul. Konwiktorska 4
Pokoje
1-5
Powierzchnia
40-155 m²
Odbiór
gotowe do odbioru
Cena w ofercie dewelopera
od 1 166 247 zł · od 32 007 zł/m²

Zobacz aktualne mieszkania w tej dzielnicy

Inwestycje i ceny «od» pochodzą z publicznych ofert na 30.08.2026 (RynekPierwotny, strona dzielnicy). Najniższa cena dotyczyła najtańszego lokalu w dniu weryfikacji i mogła się zmienić.

Apartamenty Grzybowska 11 od Dom Development oferuje 180 mieszkań o powierzchni 26-76 m², od kawalerek po trzy pokoje, z sufitami o wysokości 2,76 m, garażem podziemnym i miejscem do pracy na parterze. Odbiór w II kwartale 2027 roku. Tu była najniższa cena całego mieszkania w centrum, około 876 tys. zł, ale najwyższa początkowa cena metra wśród budowanych inwestycji, od 31 700 zł. To oferta dla chcących mieszkać przy Rondzie ONZ i obu liniach metra.

Apartamenty Jana Pawła 34 od Polski Holding Nieruchomości to niewielki ośmiopiętrowy dom z 46 mieszkaniami, od jednego do czterech pokoi. Powstaje przez przebudowę i nadbudowę istniejącego obiektu. Ma kaskadową bryłę, tarasy na wyższych piętrach i dwa poziomy podziemnego parkingu. Odbiór w I kwartale 2027 roku, ceny od 891 tys. zł i około 28 000 zł za metr, czyli najniższa początkowa cena metra w centrum.

MURANO od Profbud przy Anielewicza 15A to budynek z wyższego segmentu na Muranowie. Planowany odbiór pod koniec 2026 roku, ceny od 1,03 mln zł i około 29 500 zł za metr. Szczegóły znajdziesz na stronie MURANO.

Konwiktorska Residence od Mostostal przy Konwiktorskiej 4 to gotowy budynek z 78 mieszkaniami obok parku Traugutta, kilka minut od Starego Miasta. Architektura nawiązuje do modernizmu międzywojennego; są recepcja, sala fitness, zielony dziedziniec i duże lokale do 155 m². Ceny zaczynały się od 1,17 mln zł i około 32 000 zł za metr. To jedyna inwestycja pozwalająca wprowadzić się od razu.

Różnica między najtańszą a najdroższą początkową ceną metra wynosi około 4000 zł, czyli przy 45 m² blisko 180 tys. zł. Porównaj inwestycje pod względem terminu odbioru, preferowanej części centrum i ceny miejsca parkingowego, zamiast opierać się na ogólnym prestiżu. Zapytaj także o zasady najmu krótkoterminowego w każdym budynku.

Kiedy odbiór: tu nie trzeba długo czekać

Termin odbioruMieszkań
Gotowe do odbioru39
Do 6 miesięcy97
6-12 miesięcy110
Ponad rok0

Oferty w Śródmieściu według terminu odbioru, 30.08.2026.

Terminy w centrum były krótsze niż w większości dzielnic. Gotowych było 39 lokali, 97 miało być oddanych w ciągu pół roku, a 110 w ciągu roku. Żaden nie miał terminu późniejszego niż za rok. Gotowych i niemal gotowych było łącznie 136 mieszkań, ponad połowa oferty.

Dla kupującego oznacza to mniej ryzyka budowy i mniej miesięcy wynajmu do odbioru. Wybór jest jednak mniejszy, bo w niemal gotowych budynkach najlepsze lokale mogły już zostać sprzedane. W umowie sprawdź termin przekazania mieszkania, nie tylko reklamowany kwartał. Skutki opóźnienia wyjaśniamy w artykule o opóźnieniu odbioru.

Jak sprawdzić, czy cena nie jest zawyżona

Deweloper ma pokazywać historię ceny każdego mieszkania, zgodnie z przepisami o publikacji cen. Przy tylko czterech inwestycjach w centrum łatwo dostrzec lokal długo niesprzedany i zapytać o rabat. Drugie źródło to państwowy Rejestr Cen Nieruchomości (RCN) z cenami faktycznych transakcji, także na rynku wtórnym. Dobrze odnowione przedwojenne mieszkanie w centrum bywa cenowo bliżej nowego lokalu, niż można sądzić. Więcej w artykułach o historii cen i o RCN. Inne dzielnice zestawiamy na stronie głównej nowych mieszkań.

Słabsze strony, o których deweloperzy nie piszą

Cena. Najdroższy metr w Warszawie, brak mieszkań poniżej 800 tys. zł i przeciętne rodzinne trzy pokoje za około 2,4 mln zł.

Mały wybór. Cztery inwestycje i 246 lokali w całej dzielnicy. Sprzedaż jednego budynku istotnie zmienia ofertę.

Najem krótkoterminowy i turyści. W budynkach z wieloma małymi mieszkaniami część sąsiadów może zmieniać się co kilka dni. Sprawdź zasady wspólnoty.

Hałas i tłumy. Centrum jest aktywne całą dobę, szczególnie przy Starym Mieście i Nowym Świecie.

Parkowanie. Na ulicach jest strefa płatnego parkowania, a garaże są drogie. Uwzględnij ten koszt od początku.

Niewielkie metraże. Przeciętne dwa pokoje miały około 41 m². Sprawdź, czy zmieści się w nich Twoje codzienne życie, nie tylko meble z wizualizacji.

Gdybym wybierał dla siebie

Zapytałbym najpierw, czy naprawdę korzystasz z centrum codziennie. Jeśli tu pracujesz, spotykasz się i spędzasz wieczory, zakup może mieć sens nawet przy wysokiej cenie. Jeśli bywasz w centrum dwa razy w tygodniu, za tę samą kwotę na Woli, Żoliborzu lub Mokotowie dostaniesz więcej przestrzeni i spokoju, przy dojeździe metrem w około 10-15 minut.

Osobie lub parze pracującej w centrum pokazałbym Grzybowska 11 i Jana Pawła 34: niewielkie mieszkania z odbiorem w 2027 roku, w miejscach o różnym charakterze. Kto chce wprowadzić się od razu do większego lokalu w historycznym otoczeniu, może sprawdzić Konwiktorska Residence. Rodzinie uczciwie powiedziałbym, że trzy pokoje w nowym budynku w centrum kosztują tyle co dwa podobne mieszkania na Mokotowie. Najpierw porównałbym rynek wtórny w Śródmieściu lub nową inwestycję na Żoliborzu.

Po wybraniu mieszkania sprawdź prospekt informacyjny, działkę i pozwolenia, rachunek powierniczy i DFG, projekt umowy, termin przekazania i zasady zwrotu opłaty rezerwacyjnej. W centrum ustal również, co może powstać na sąsiednich działkach i czy nowy budynek nie zasłoni widoku, za który płacisz.

Inwestycje i sąsiednie dzielnice

Inwestycje w tej dzielnicy: MURANO

Inne dzielnice Warszawy: MokotówWilanówUrsynówWolaŻoliborzPraga-PołudniePraga-PółnocOchotaBemowoBiałołękaUrsusBielanyTargówekWłochyWawerRembertówWesoła

Kredyt: Kalkulator zdolności kredytowej

Najczęstsze pytania

Ile nowych mieszkań jest teraz w centrum Warszawy?
Pod koniec sierpnia 2026 roku w Śródmieściu sprzedawano 246 lokali w czterech inwestycjach: Apartamenty Grzybowska 11, Apartamenty Jana Pawła 34, MURANO i Konwiktorska Residence. To najmniejsza oferta w centralnych dzielnicach.
Ile kosztuje nowe mieszkanie w centrum?
Najtańszy lokal kosztował około 876 tys. zł, średnia kawalerka około 1,19 mln zł, dwa pokoje 1,43 mln zł, trzy pokoje 2,43 mln zł. Mieszkań poniżej 800 tys. zł nie było.
Dlaczego średnią cenę metra w centrum podaje się jako 35 lub 40 tys. zł?
To dane z jednego portalu i dnia, obliczone odmiennie: około 35,1 tys. zł w ogólnym porównaniu dzielnic i około 39,8 tys. zł w szczegółowym raporcie dla Śródmieścia. Do porównywania dzielnic użyj pierwszej liczby, a przy własnym budżecie sprawdź ceny według liczby pokoi.
Czy w centrum są gotowe nowe mieszkania?
Tak: 39 lokali było gotowych do odbioru, głównie w Konwiktorska Residence, a kolejne 97 miało zostać oddanych w ciągu pół roku. Żaden nie miał terminu przekraczającego rok.
Co wybrać: Śródmieście czy Wolę?
Na Woli średni metr kosztował o prawie 8 tys. zł mniej. Za milion można tam szukać wygodnych dwóch pokoi przy metrze, podczas gdy w centrum kwota wystarczyła na kawalerkę. Śródmieście daje największą korzyść osobom, które codziennie żyją i pracują w centrum bez samochodu.
Czy kupujący płaci prowizję za pomoc w wyborze mieszkania?
W większości współpracujących z nami inwestycji kupujący nie płaci prowizji. Inne warunki podajemy z góry, a przed wysłaniem propozycji potwierdzamy cenę i dostępność.
Źródła danych i opinii

Ceny, liczba mieszkań i terminy to stan publicznych ofert deweloperów na 30 sierpnia 2026 roku. Opisy inwestycji pochodzą z materiałów deweloperów i prasy branżowej, a informacje o życiu w dzielnicy z lokalnej prasy. Przed rezerwacją potwierdzamy u dewelopera cenę i dostępność lokalu.

Aktualizacja: 26 września 2026. Ceny i dostępność na 30 sierpnia 2026 roku; przed rezerwacją potwierdzamy je u dewelopera.

Znajdźmy mieszkanie w Twoim budżecie

Zostaw numer telefonu. Prześlę 3-5 aktualnych mieszkań spełniających Twoje warunki i wskażę, gdzie cena jest zawyżona. W większości inwestycji pomoc dla kupującego jest bezpłatna.

Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności. Wolisz komunikator? Przycisk WhatsApp znajdziesz u dołu ekranu.