Коротко
Mokotów і Ursynów порівнюємо за однією методикою RynekPierwotny; зрізи звітів належать до 30.08.2026. Спочатку дивимося кількість пропозицій, потім ціну потрібної кількості кімнат і строк здачі. Середня ціна району сама по собі не визначає вибір.
Як читати це порівняння
Для пари Мокотув чи Урсинув: порівняння новобудов не варто намагатися визначити переможця «взагалі». Спочатку фіксуємо однакову кімнатність і повний бюджет, потім порівнюємо строк, обов’язкові доплати та планування конкретних лотів.
Якщо один варіант виграє лише рекламною стартовою ціною, але програє за повною сумою чи строком ключів, це не перевага. Мета сторінки - показати ціну компромісу, а не призначити універсально кращий проєкт. На сторінці «Мокотув чи Урсинув: порівняння новобудов» цей висновок стосується саме зазначеного вище зрізу та контексту.
Mokotów vs Ursynów: дві цифри до читання тексту
Mokotów
Карта відкривається за географічним запитом, а не за рекламним описом проєкту.
Ursynów
Карта відкривається за географічним запитом, а не за рекламним описом проєкту.
Mokotów чи Ursynów: що було у продажу на 30.08.2026
| Показник | Mokotów | Ursynów |
|---|---|---|
| Пропозицій | 1 598 | 767 |
| Інвестицій | 32 | 12 |
| Готово до приймання | 212 | 59 |
| Здача > 1 року | 1178 | 627 |
Структура пропозиції за кількістю кімнат
| Тип | Mokotów: Кількість | Частка | Ursynów: Кількість | Частка |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 147 | 9.2% | 61 | 8.0% |
| 2 | 757 | 47.4% | 359 | 46.8% |
| 3 | 446 | 27.9% | 268 | 34.9% |
| 4 | 211 | 13.2% | 64 | 8.3% |
| 5+ | 37 | 2.3% | 15 | 2.0% |
Ціна за m² і середня площа одного типу квартир
| Кімнат | Mokotów Середня ціна за m² / Середня площа | Ursynów Середня ціна за m² / Середня площа |
|---|---|---|
| 2 | 20 528 zł/m² 40 m² | 18 478 zł/m² 44 m² |
| 3 | 18 692 zł/m² 60 m² | 17 817 zł/m² 61 m² |
| 4 | 18 339 zł/m² 77 m² | 19 213 zł/m² 86 m² |
Строки: скільки пропозицій було готово або близько до здачі
| Строк | Mokotów | Ursynów |
|---|---|---|
| Готово | 212 (13.3%) | 59 (7.7%) |
| До 6 місяців | 109 (6.8%) | 76 (9.9%) |
| Готово + до 6 місяців | 321 (20.1%) | 135 (17.6%) |
| Понад рік | 1178 (73.7%) | 627 (81.7%) |
Що ці дані дозволяють сказати, а що ні
Для наступного рівня перевірки використовуємо публічну історію цін забудовника та Rejestr Cen Nieruchomości. Ці джерела вирішують різні завдання: забудовник показує офертну ціну, RCN - зареєстровані угоди. На сайті вони не об’єднуються в одну «середню» без пояснення методики. На цій сторінці джерело стосується саме: Мокотув чи Урсинув: порівняння новобудов.
1. Наскільки глибокий вибір саме 2-3 кімнат
На Mokotów 2- і 3-кімнатних разом було 1 203, або близько 75.3% усіх пропозицій. На Ursynów - 627, близько 81.7%. Ця цифра корисніша за загальну кількість, якщо покупець шукає саме формат 2-3 кімнати.
2. Наскільки мінімальна 3-кімнатна відрізняється від середньої
На Mokotów мінімум 3-кімнатної становив 796 380 zł, середня ціна цієї категорії - 1 136 016 zł; різниця між ними - 339 636 zł. На Ursynów відповідно 823 445 zł і 1 076 168 zł, різниця - 252 723 zł. Тому один лот із низькою стартовою ціною не можна приймати за орієнтир усього сегмента.
3. Скільки варіантів близько до отримання ключів
Готових і заявлених до здачі в межах шести місяців разом було 321 на Mokotów і 135 на Ursynów. У частках поточної пропозиції це приблизно 20.1% і 17.6%. Якщо строк критичний, ця частка може змінити shortlist сильніше, ніж різниця у мінімальній ціні.
Коли порівняння треба перерахувати
Це зріз ринку, а не постійна характеристика району. Після продажу квартир, запуску нового етапу або зміни цін співвідношення може змінитися. Тому дата джерела стоїть поруч із цифрами, а перед бронюванням ми повторно перевіряємо конкретні проєкти. На цій сторінці джерело стосується саме: Мокотув чи Урсинув: порівняння новобудов.
Порівняння 2-, 3- і 4-кімнатних квартир
| Тип | Mokotów | Ursynów |
|---|---|---|
| 2 кімнати | 510 519 zł min 828 077 zł середня | 543 774 zł min 796 413 zł середня |
| 3 кімнати | 796 380 zł min 1 136 016 zł середня | 823 445 zł min 1 076 168 zł середня |
| 4 кімнати | 956 206 zł min 1 437 965 zł середня | 1 033 438 zł min 1 682 887 zł середня |
Готова квартира й очікування будівництва
На Mokotów готових до приймання було 212, на Ursynów - 59. Із строком понад рік: 1178 проти 627. Для покупця, який продовжує платити оренду, строк має пряму фінансову ціну, тому його треба порівнювати разом із вартістю квартири.
Як обирати між Mokotów і Ursynów
- Фіксуємо максимальну загальну ціну, а не тільки zł/m².
- Залишаємо лише потрібну кількість кімнат і мінімальну площу.
- Відсіюємо строки, які не підходять.
- Порівнюємо 3-5 конкретних проєктів, а не два райони цілком.
- Перед бронюванням повторно перевіряємо ціну, обов’язкові доплати та prospekt deweloperski.
Mokotów: детальний ринокUrsynów: детальний ринок
Цифри нижче не є нашою оцінкою. Це зріз публічних даних на зазначену дату. Пропозиції змінюються, тому перед бронюванням ми повторно перевіряємо ціну у забудовника. На сторінці «Мокотув чи Урсинув: порівняння новобудов» цей висновок стосується саме зазначеного вище зрізу та контексту.
Часті запитання
Де зараз більше новобудов: Mokotów чи Ursynów?
Де дешевша 3-кімнатна квартира?
Чи можна порівнювати райони тільки за zł/m²?
Підбір первинки для покупця платний?
Оновлено: 30 серпня 2026. Публічні ціни та наявність змінюються; перед бронюванням повторно перевіряємо їх у забудовника.
Перевести порівняння в конкретні квартири
Для «Мокотув чи Урсинув: порівняння новобудов» корисніше порівняти не бренди, а доступні сьогодні лоти однакової кімнатності й бюджету. Контекст цієї сторінки вже передамо у підбірник.
Один основний сценарій для вибору й один альтернативний для вже знайденого об’єкта.